Sıhhı Tesisat

Yapı için gerekli sıcak ve soğuk suyun temini, depolanması, yumuşatılması, ısıtılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, sıhhi tesisat aygıt ve donanımları, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu drenajı ve yağmurdan koruma konularını kapsar.

Sıhhi Tesisat genel olarak; Su sistemlerindeki borulara bağlı olan ekipmanlar ve atık suyun drenajına bağlı tesisat malzemelerine denir. Temiz su ihtiyacı ve atık suyun tam olarak toplanıp transferi açısından sıhhi tesisat endüstrisi her gelişmiş ekonominin temel ve değerli bir parçasıdır. Firmamızda bina sıcak-soğuk su tesisatı, sayaç kolektörü değişimi, bahçe sulama tesisatı, su depoları imalatı ve her marka sıcak su boyler satışı montajı bakımı hizmetleri verilmektedir.

Dota Mühendislik firması olarak firmamız bünyesinde sıhhi tesisat hizmeti verilmektedir. Ayrıca her türlü sıhhi tesisat malzemesi satışı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın yada iletişim formundan mail atın biz size geri dönüş yapalım.

Kataloğumuzu İnceleyin
Online Katalog
Dota Mühendislik WhatsApp
Gönder