Farklı Düşünüp Çözüm Üreten Mühendislik Kahramanlarıyız

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikiminden yola çıkarak mühendislik ve danışmanlık sektöründe müşterilerimize ‘’çözüm ortağı’’ olmak amacıyla Dota Mühendislik’i kurduk.

Dota Mühendislik, Türkiye’nin her yerinde endüstriyel tesis, zincir mağazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, lojistik merkezleri ve şirket binalarının ihtiyaçları doğrultusunda elektrik - mekanik, bakım - onarım, inşaat, taahhüt, mühendislik, danışmanlık, yerinde işletme gibi teknik hizmetleri güçlü mühendis ve teknik kadrosuyla karşılayabilen, müşterilerine yenilikçi ve hızlı çözümler sunabilen bir teknik hizmet firmasıdır.

Neden Dota Mühendislik?

Bir şirketin teknik altyapısı, o şirketin bağışıklık sistemi gibidir. Teknik altyapı ne kadar güçlüyse, bir o kadar şartlar karşısında dayanıklıdır. Dota Mühendislik olarak görevimiz, şirketlerin teknik altyapılarını sürekli güçlendirerek, yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaktır. Firmamız, sektördeki değişim ve gelişmelere paralel olarak en son teknolojiler ile çalışmakta olup her geçen gün genişlettiği çözüm önerileriyle müşterilerine hızlı, esnek, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.Dota Mühendislik global ve yerel anlamda her sektöre uygun, ihtiyaçlara özel çözümlerle yılın 365 günü hizmet vermeye hazırdır.

Kataloğumuzu İnceleyin
Online Katalog
Dota Mühendislik WhatsApp
Gönder