Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Dota Mühendislik olarak, profesyonel ve entegre iş anlayışıyla hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak sürdürülebilir, çözüm odaklı, üretken ve ticari verimi yüksek uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına empati bakış açısıyla yaklaşarak sorunlara daima köklü çözümler üretebilmek, sektördeki itibarımızı korumak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak prensibimizdir. Müşteri memnuniyeti bizler için esastır ve emeğimize değer veririz.

Vizyonumuz

Faaliyet içerisinde olduğumuz tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti ve mükemmellik çizgisi üzerinde gelişen, uygulayan, inovatif çözüm yelpazesi geniş, daima büyüme odaklı ve rekabet gücü yüksek bir şirket olmaktır.
Dota Mühendislik ‘’ Profesyonel kadrosu ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir mühendislik şirketi olma’’ vizyonu çerçevesinde çalıştığı tüm alanlarda sürekli yenilenmekte, geliştirmekte olduğu güçlü altyapısı ve genişleyen hizmet sahası ile iddiasını sürdürmektedir.

Kataloğumuzu İnceleyin
Online Katalog
Dota Mühendislik WhatsApp
Gönder